732972030
stowarzyszenie@ocf.opole.pl

Program „Szybki Powrót”

Od początku istnienia Stowarzyszenie realizuje program przeznaczony dla młodych ludzi, zwłaszcza sportowców, którzy na skutek nieszczęśliwego wypadku lub kontuzji doznali poważnych urazów. Staramy się również wspierać młodych sportowców borykających się z problemami ortopedycznymi.
„Szybki Powrót” to program, w którym staramy się, aby nasi podopieczni jak najszybciej wrócili do pełnej sprawności (o ile to możliwe) i ponownie mogli się cieszyć z wykonywania czynności, które sprawiają im przyjemność.

Jednym z pierwszych podopiecznych, których wzięliśmy pod nasze skrzydła w ramach tego programu jest Paweł.
Podczas jednego z meczów w ramach Opolskiej Ligii Orlika doznał on kontuzji kolana, która okazała się na tyle poważna, że musiała skończyć się operacją:

24.04.2019 – Artroskopia kolana prawego. Pierwotny szew więzadła krzyżowego przedniego przy użyciu implanta Haelix BR z podwójną nicią. Częściowe usunięcie uszkodzonego brzegu łąkotki bocznej.

Na tą chwilę Paweł jest bliski powrotu do sportu.
W ramach Stowarzyszenia udało się zorganizować rehabilitację dla Pawła bez żadnych kosztów z Jego strony. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc😊

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje pomocy w ramach fizjoterapii ortopedycznej lub / i sportowej to zachęcamy do zostania naszym PODOPIECZNYM.