732972030
stowarzyszenie@ocf.opole.pl

Dlaczego warto być wolontariuszem w naszym Stowarzyszeniu?:

1. Masz możliwość zdobywania doświadczenia i stażu pracy w zawodzie.
  2. Poznasz nowych ludzi ze środowiska fizjoterapii i nie tylko. Daje to możliwość wymiany doświadczeń oraz ćwiczenia technik fizjoterapeutycznych.
  3. Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie oraz wolontariusze odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki.
  4. Masz możliwość uczestniczenia w akcjach organizowanych przez Stowarzyszenie, które często są dużą skarbnicą wiedzy i doświadczenia.
  5. Wolontariat daje możliwość wykazania się. Możesz robić rzeczy, które robisz najlepiej i stawać się coraz lepszym człowiekiem oraz fizjoterapeutą.
  6. Zmieniasz świat i widzisz konkretne efekty swojej pracy … pracy, która służy poprawie zdrowia podopiecznych.

Wolontariat może być wykonywany przez studentów: